30.8.2009 - Pravčice - extraliga

A bylo to tu zase, extraliga v Pravčicích společně s PHL. Trn v oku několika družstev z naší ligy.


Začátek byl na 9:00 a jelikož se běžela den předtím extraliga v Babicích a v Pravčicích šlo o poslední závod, čekala se vysoká návštěva. No a taky se stalo. Přihlásilo se celkem 68 družstev, 50 mančaftů chlapů a 18 mančaftů žen. Což byl také rekord extraligy v sezóně 2009. No a pro nás to znamelo, že jsme se chystali na start předposlední :-( Sice s vědomím, že naší konkurenti v boji o body do PHL moc nezabrali, ale s kopou problémů před sebou.
Už na přípravné základně nám nepustili jedno béčko, což jsme hned vyměnili, ale hlavně nám opět jako minulý rok, nepustili mašinu kvůli náběhu. Proti čemuž se velice Milan ohrazoval, že my extraligu neběháme :-D No ještě, že máme kamarády z Nětčic, kteří nám pujčili tu jejich :-)
Na startovní čáru jsme šli opět v trošku jiné sestavě: Michal koš, Honza nálivka, Zdeňa stroj, Milan béčka, Renda rozdělovač, Danek pravý proud a Kulif levý proud. Hned po startu jsme to rozběhli a celkem to klapalo, dokud se mi céčko u rozdělovače nezamotalo do béčka, otevřelo ventil ven no a přišktrila se voda Dankovi :-( prostě průda. S blbým časem, levý 22: a pravý 25: a celkovým 39. místem jsme získlai opět jeden ušmudlaný bodík do PHL a můžeme se jen modlit, ať to ve Vítonicích vyjde ;-)


Naše holky šli na strat jako 14. s odhodláním dokončit, ale hlavně porazit Rymice. Tenhle boj o celkové druhé místo v PHL se táhne skoro od začátku, ale myslím, že v Pravčicích se rozhodlo :-) Holky šli v sestavě: Renata koš, Lucián nálivku, Dáška stroj, Monča béčka, Boženka rozdělovač, Blanka pravý proud a Katka levý proud. No předvedly nám celkem povedený útok s časem na levém 20: a pravém 20: . S celkovým umístěním na 10. místě a v PHL na 2. místě. Z PHL je porazilo pouze mužstvo z Karolína, které dokonce zabodovalo i do extraligy :-)

Výsledovka

Fotky